Přijďte si prohlédnout doplňky a oblečení z produkce značek BMW a MINI.

Produkty z kolekcí značek BMW, MINI a BMW Motorrad jsou velmi oblíbené nejen mezi majiteli aut a motocyklů - doplňky, oblečení a vybavení pro každou příležitost, od sportovního až po elegantní. Moderní design a nejkvalitnější materiály budou zárukou vaší spokojenosti.

lifestyle  oblečení a výbava   doplňky   moto doplňky

Všechny kolekce naleznete v nabídce našeho e-shopu. Právě probíhá výprodej helem Nolan, X-LITE a oblečení ALPINESTARS.

V rozšířené nabídce naleznete další příslušenství pro motocykly BMW: kufry, padací rámy, kufry, výfukové systémy a další možná možná vylepšení od BMW a doporučených dodavatelů. V rozšířené nabídce máme pro naše zákazníky  jako autorizovaný dealer produkty od našich dodavatelů : výfukové systémy Akrapovič pro motocykly i pro auta., GPS navigace od firmy GARMIN, příslušenství od renomovaného německého dodavatele doplňků pro motocykly BMW - Hornig GmbH, komunikační systémy BMW a  Interphone.

SHOWROOM Motogart

Za Zastávkou 578/21
Praha 10 - Dolní  Měcholupy
109 00

Tel.: +420  7765 776 794

Prodejna:
Po -  Pá 8:00 - 18:00 (březen-říjen) 8.00 - 17:00 (ostatní m.)
Sobota a neděle dle telefonické domluvy

Prodejna, showroom 

Rozšířená nabídka oblečení a doplňků. Nyní výprodej, velké slevy.

 

Naše společnost uzavřela dohodu o zastoupení s výrobcem oblečení a dodavatelem obuvi, helem a dalších doplňků pro motorkáře, firmou MBW (www.m-b-w.cz). Kompletní sortiment naleznete v našem showroomu na Praze 10.

Alpinestars - dodáváme kompletní sortiment výrobků od světoznámého výrobce, který hlavně dodává doplńky a oblečení pro Moto GP.

Dále v naší nabídce naleznete helmy světoznámé firmy NOLAN a X-LITE, včetně repliky přilby Lorenza.

BMW moto