Informace o nás

 

MOTOGART  s.r.o. 

je mladá a dynamická firma, jejíž pracovníci se rozhodli svůj koníček a nadšení přenést do každodenního života  a podělit se tak s vámi o své zkušenosti.

Provozovnu jsme otevřeli 1.června 2012 a od té doby se s plným nasazením zabýváme: 


MOTOSERVISEM

 Naše srdíčko je spojeno s modrobílou vrtulí.

Základem je pro nás servis motocyklů BMW.      Jsme schopni si poradit se servisem od Youngtimerů počínaje rokem výroby 1953 až po současné stroje vybavené nejmodernějšími technologiemi. 

Jako partner BMW Partnerts in Quality  máme odborně proškolený personál, používáme značkové servisní postupy, vlastníme odpovídající servisní vybavení a pro opravy používáme originální náhradní díly. 

 

Ne každý však jezdí na BMW. Proto jsme se rohodli servisovat i ostatní značky motocyklů. Rádi Vám pomůžeme se servisem motocyklů:

DUCATI      MOTO GUZZI   HARLEY-DAVIDSON   a také japonských strojů.

 

Jelikož vývoj služeb posouváme neustále kupředu, pro nejnovější možnosti servisu se podívejte do záložky Aktuální nabídka.

 

 

servis

 

 

PRODEJEM NOVÝCH MOTOCYKLŮ - BMW

Prodej nových  motocyklů zajišťujeme  s autorizovaným partnerem BMW.   Uvažujete-li o novém motocyklu BMW nebo už máte vybraný model, přijďte do našeho prostorného showroomu. Nové motocykly si u nás můžete v klidu detailně prohlédnout. U některých strojů můžeme domluvit ZKUŠEBNÍ JÍZDU. 

 

 

PRODEJEM MOTOCKLOVÝCH DOPLŇKŮ, VÝSTROJE A OBLEČENÍ

V showroomu i v eshopu nabízíme široký sortiment motocyklových doplňků removaných značek WUNDERLICH, HORNIG, SW-MOTECH A TOURATECH.  V nabídce máme výstroj GARMIN, INTERPHONE, NOLAN, X-lite  a kvalitní oblečení BMW, M-B-W, Alpinestars

V nabídce máme též lifestylové oblečení BMW pro ostatní volnočasové aktivity, jako jsou golf, yachting.

 

AUTOSERVISEM

Disponujeme rozsáhlým vybavení pro údržbu a opravy automobilů všech značekK dispozici je také servis autoklimatizace, pneuservis, zajistíme klempířské a lakýrnické práce.

Součástí nabídky je prodej pojistných produktů společnosti Allianz.

Vyřešíme náležitosti spojené s přihlášení a odhlášením vozidla v Evidenci motorových vozidel.

Zajistíme STK a EMISE.