BMW K1600GT

BMW K 1600 GTL / GTL Exclusive

Když se luxus doplní dvěma koly, dosáhne nové úrovně. Na vrcholu této evoluce stojí nová K 1600 GTL – cestovní motocykl vyšší třídy, který zatím nemá obdoby. Má nejkompaktnější, nejlehčí řadový šestiválec, který byl kdy použit v sériovém motocyklu. Nyní máme v nabídce modely 2014 s těmito barvami:  damast červená,magnezium béžová a tmavá grafitová metalíza.

 

V provedení GTL Exclusive získáte motocykl s maximální výbavou a v nádherné barvě mineralsilver/ bílá.

BMW
Základní ceníková cena: 594 700,- Kč

K1600GTL v nodré metalíze je k vidění v našem showroomu.

Možnost objednání rozsáhlé příplatkové výbavy:
sada bezpečnostní výbavy (adaptivní světlomet, DTC - kontrola trakce,, TPC - kontrola tlaku v pneu), sada výbavy komfort ( LED přídavné světlomety,  ESA, centrální zamykání, alarm)


Možnost objednání zvláštní příplatkové výbavy: výfukové koncovky Akrapovič, AC Schnitzer, padací rámy, houkačka Magnum, kryty rukojetí a další


 

Technické specifikace

BMW K 1600 GTL. Vrchol luxusního cestování .

Ergonomie K 1600 GTL je uzpůsobena na dlouhé cesty a v otázkách pohodlí nenechává řidiči ani spolujezdci žádná přání nesplněná. Štíhlá konstrukce v oblasti sedla řidiče a dozadu posazená řidítka umožňují uvolněný posed i po mnoho hodin a dlouhých kilometrů. Spolujezdec si zatím užívá velké plochy sedla a komfortní opěrky. K1600GTL jednoznačně míří na pomyslný Olymp luxusních tourerů.

Navíc je zde u motocyklu úplně poprvé k dispozici adaptivní světlo (zvláštní výbava), které se otáčí směrem do zatáčky dle náklonu stroje. Nádherný design motocyklu, který perfektně ladí s přídí připomínající pohled dravce. K 1600 GTL  zároveň výrazně zvyšuje aktivní bezpečnost použitím mnoha doplňků.

GTL má barevný TFT displej o velikosti 5,7 palců, který může konkurovat leckterému osobnímu automobilu včetně obrovského množství dostupných informací. Jedinečný podvozek zaručuje vynikající ovladatelnost. Naprosto bezprostřední pocit z jízdy máte díky revolučnímu vedení předního kola Duolever. Vzadu se o přenos síly motoru na asfalt stará paralever. Doplňkově nabízené ESA II (elektronické nastavení podvozku) přitom nechává GTL naprosto klidně brázdit silnice, protože tento systém jednoduchým stisknutím tlačítka přizpůsobí tlumení a pérování dle situace a vašich preferencí. Další systémy jako audiosystém, vyhřívání rukojetí a sedadel, palubní počítač, zoom navigace BMW MotorradIV (Garmin 660)tlak v pneu, stav oleje v motoru a další jsou také v nabídce. K tomu není co dodat......