BMW K1300R

BMW K 1300 R

Svalnatý naháč. Agresivní, vyzařující skrytou sílu s heslem ze známé filmové ságy " Ať tě provází síla". Už i v klidu. A teprve, když ujede prvních pár metrů ... Co se pak stane, to patří k těm nejvzácnějším momentům v životě motocyklisty – raketový start. Vhodný  ale také pro všední dny. Delší cesty a zatáčkovité trati mu nedělají žádné problémy. Suverénním způsobem dosáhne výkonu 173 koní a 140 Nm a k tomu se přidává zvuk z nového výfukového potrubí s katalyzátorem a záklopkou. A to vše v souladu s hodnotami spotřeby a emisí, na které by mohl být pyšný každý konkurenční stroj.

BMW
Ceníková cena: 363 800 Kč

Technické specifikace

BMW K 1300 R: Síla, adrenalin.

Špičková technika, ergonomie a styl, na který nikdy nezapomenete. Yvláště důležitý je  fakt, že před Vámi stojí jeden z nejbezpečnějších motocyklů a zároveň motocyklů vhodných pro každodenní používání.Navíc máte na dosah další lahůdku: ABS a ESA II volitelné. Co se týče příslušenství, tak tady to můžete taky pořádně rozjet: milovníci rychlých startů si objednávají řadící asistent, pomocí kterého profrčí jen tak skrz všechny rychlostní stupně a k tomu se přidá Dashboard od firmy 2D, vhodný pro Moto Grand Prix, který umožní, aby se časy získané na okruhu staly úředně uznanými. A kdo bude chtít motocykl naložit, pro něj máme k dispozici různé speciální stojany a další pomůcky. Kdo tento stroj nevyzkouší, neuvěří.


Pořádná síla byla v povaze K 1300 R již odjakživa. Ovšem nyní je to vidět i na venek a prozrazuje to i její název – zvláštní model- sondermodell - K 1300 R. Výkon tohoto stroje dávají tušit již díly na zádi, lišty na vidlici a kryt baterie v metalíze Ostra Grey. Kryt airboxu v metalíze Sapphire Black tento ušlechtilý dojem dále rozvíjí a dodává mu skutečnou dynamiku. Nápadné designové polepy v barvě Sun Yellow v nemetalickém provedení jsou kontrastní a tím pádem prostě nepřehlédnutelné. Vnitřní hodnoty jsou také vynikající, protože tento Thunder vychází z osvědčených technických parametrů základní verze K 1300 R. Rychlý a hbitý stroj, který dává možnost něco ušetřit. Motorku lze velmi snadným způsobem dále individualizovat např. pomocí karbonového spoileru motoru a pohodlně zkombinovat se všemi variantami výbavy a s pakety. Není pochyb, že se jedná o skutečný drahokam, který je zdrojem nevšedního obdivu.