BMW G650GS

BMW G 650 GS

Proč ne? To je motto G 650 GS. Áť už na silnici nebo v terénu, tuto motorku máte vždy pod kontrolu. G 650 GS  pokračuje v úspěšné historii jednoválců BMW Motorrad. Výkon vás přesvědčí svými 35 kW (48 PS) při 6 500 otáčkách a maximálním točivým momentem 60 Nm při 5 000 otáčkách. Absolutně senzační hodnoty stroj dosahuje při spotřebě 3,2 l normálu na 100 km*. Začátečníci si výkon mohou nechat omezit na 25 kW (34 PS).

BMW
Ceníková cena: 184 000 Kč

Technické specifikace

BMW G 650 GS: Enduro

I pocit z jízdy s G 650 GS vás nadchne ve všech situacích. Ať na silnici nebo v terénu, ověřený a spolehlivý podvozek se středovou nápravou s pružicí na dvouramenné kyvné vidlice zajišťuje naprosto přesné ovládání. Příslušnost k rodině Enduro tento nový stroj dokazuje také vzpřímenou pozicí při sezení a vůlí pružení uctivých 170 mm vepředu a 165 mm vzadu. Příjemná sériová výška posedu 780 mm a možnost snížení podvozku zpřístupňují tento zážitek opravdu skoro každému.


G 650 GS je robustní, výkonná a přesto se svými 192 kg (s plnou nádrží) extrémně lehká. Díky nízké spotřebě a jednoduchému ovládání není ideální jen pro začátečníky. Její štíhlý, atletický korpus s mladým, pro Enduro typickým designem představuje nekomplikovaný požitek z jízdy a čistou radost z jízdy. I její barvy přitahují pohledy, ať už je to žhnoucí oranžovo-červená nebo čistá bílá Aura.

K výbavě pro nové BMW Enduro patří komfortní ochrana rukou, hliníková ochrana podvozku, vysoký štít a praktické kufry Vario. Zvláštní výbava přispívá ke zvýšení bezpečnosti – hlavní stojan zajišťuje lepší stabilitu, vyhřívaná řidítka se lépe drží a ABS zabraňuje blokaci kol.