BMW G650GS Sertao

BMW G 650 GS Sertão

Síla, robustnost a agilita v kombinaci s maximální kontrolou.To je proč byla tato motorka G 650 GS navržena. Přirozeně její vynikající vlastnosti lze využít nejen při offroad jízdách, ale i při každodenním jezdění po městě a okolí. Nedivte se - s těmito parametry : výkon - 35kW ( 48PS ) při 6.500ot/min a točivém momentu 60 Nm při 5.000 ot/min je spotřeba senzačních 3,2 l/100km a díky nízké váze 192 kg s plnou nádrží lze motocykl lehce ovládat v každé situaci. V nabídce jsou i další doplňky jako ABS, vyhřívané rukojeti, zásuvka 12V a  alarm. BMW

Technické specifikace

BMW G 650 GS Sertão: Nechte se nadchnout pro dobrodružství.

A při takových technických parametrech opravdu není divu. Pohon nabízí přesvědčivý výkon 35 kW (48 koní) při 6 500 ot./min a maximálním točivém momentu 60 Nm při 5 000 ot./min. Spotřeba 3,2 l na 100 km je opravdu senzačně nízká a díky extrémně nízké hmotnosti 192 kg s plnou nádrží je vynikající ovladatelnost zaručena opravu ve všech situacích.


G 650 GS je robustní, výkonná a přesto se svými 192 kg (s plnou nádrží) extrémně lehká. Díky nízké spotřebě a jednoduchému ovládání není ideální jen pro začátečníky. Její štíhlý, atletický korpus s mladým, pro Enduro typickým designem představuje nekomplikovaný požitek z jízdy a čistou radost z jízdy. I její barvy přitahují pohledy, ať už je to žhnoucí oranžovo-červená nebo čistá bílá Aura.

Fanoušci Endura budou mít navíc ještě radost z rozsáhlé výbavy. Díky nejmodernějšímu ABS umí G 650 GS Sertão na mokrém asfaltu brzdit ještě lépe. Kromě vysoké bezpečnosti se nabízí i zvýšení komfortu, a to díky vyhřívání řidítek a zabudované zástrčce – pro ještě pohodlnější cestování na dlouhých trasách. Alarm BMW Mottorad se nabízí jako originální příslušenství.

To vše z motocyklu G 650 GS Sertão činí mnohostranné Funduro, které po dobrodružství touží stejně jako brazilská poušť, podle které byl pojmenován.