BMW S1000RR

BMW F 800 ST

Řízení motocyklu může být velká zábava. Je jedno, zda-li zvolíš cestu napříč venkovem, výlet přes město nebo delší dovolenou se zavazadly? Každá jízda znamená naprosté potěšení!

Tato neomezená všestrannost vyžaduje všestranný stroj, který nenechá svého jezdce na holičkách, jak na úsecích plných zatáček, tak i na rychlých dálničních úsecích. Velmi důležité je si uvědomit, že hospodárnost, spolehlivost a skoro žádné komplikace jsou právě tak důležité, jako skvělý zevnějšek a pěkná zábava během jízdy – je jedno jestli ve městě nebo na sportovní víkendové vyjížďce. BMW F 800 ST je univerzální  BMW kamarád, kombinující radost a potěšení z jízdy.

BMW F800ST
Ceníková cena: 259 500 Kč

Technické specifikace

BMW F 800 ST

Právě tak má sportovní cestovní motocykl vypadat –  zábava a pohodlí je vhodně doplňováno působivým sportovním dojmem: elegantní, funkční kryt s vynikající ochranou proti povětrnostním vlivům. Výkonný, vysoce sofistikovaný řadový dvouválcový motor s výkonem 80 koní, který splňuje nejnáročnější ekologické normy. Moderní pohon ozubeným řemenem umožňuje převod pohonu beze ztrát. Je jednodušší na údržbu než pohon klasickým řetězem a má vyšší životnost. Podvozek poskytuje dynamický a pohodový zážitek na všech trasách mimo město.

BMW F 800 ST

Každý majitel si může vychutnat jednoduché řízení ve městě nebo i na delší vzdálenosti po dálnicích a nechává se okouzlit rychlou jízdou s vysokým stupněm stability. Jak je typické pro BMW, je tu i mnoho inteligentních doplňků, se kterými si může každý sestavit svůj motocykl.