BMW K1600GT

BMW F 800 R

Faceliftovaná F 800 R   je asi nejvíc sexy roadster od  BMW. Další svérázný naháč z produkce BMW Motorrad, perfektní spojení čisté radosti z jízdy a vysoké praktičnosti do každodenního života.

BMW
Ceníková cena: 222 200 Kč

Tento motocykl je skladem v našem showroomu.
Příplatková výbava :
Vyhřívané rukojeti, ABS (odpojitelné), palubní počítač, bílé LED blinkry, zásuvka 12V.

Cena vč. příplatkové výbavy: 251 850 Kč

Technické specifikace

BMW F 800 R.

F 800R je po faceliftu minimálně tak vzrušující jako její předchůdce a dvouválec s obsahem 798 ccm přináší i nadále velmi silný tlak. Typickým rysem motocyklu je přední světlomet trochu v retro stylu.Ochranný štíket je jedna z mála věcí u které došlo ke změně s větším důrazem kladeným na aerodynamické vlastnosti. V přístrojové desce  vévodí pod sebou umístěné  dva analogové přístroje, jak je u BMW zvykem, tachometr a otáčkoměr. Dominantním ukazatelem na displeji je pak zařazený převodový stupeň.

Velmi dobře známý je extrémně hospodárný paralelní Twin, který je usazen v hliníkovém rámu, jehož zdvihový objem je 748 ccm. Hnací agregát s elektronickým vstřikováním dokáže vyprodukovat 87 koní při 8.000 otáčkách a až 86 Nm točivého momentu. BMW F 800R prostě nabízí to nejlepší jak zkušeným jezdcům, tak začátečníkům.

Hmotnost pouze 177 kg, při pohledu na samotný rám a zadní kyvnou vidlici se nelze zbavit pocitu, že se jedná o velmi stabilní motocykl – nová F 800R představuje nulové kompromisy, se kterými jezdí rád úplně každý.