BMW F800GS

BMW F 800 GS

Žádné kompromisy. Do nové éry. Na nové generaci Enduro F 800 GS. S nízkou váhou a vysokými rezervami. A se vším tím, co umožňuje pravé zážitky z jízdy v terénu, jakož i překvapující šikmé polohy na asfaltovém povrchu. Enduro, které firma BMW Motorrad ještě vylepšila modelem 2013. Osmistovka s výkonem 85 koní a 83 Nm při váze ani né 200kg! Nejmodernější motomanagement s nejšetrnějšími spotřebními hodnotami, ale s přepychovým zážitkem z jízdy a jadrným zvukovým řízením: Opravdu super!

BMW
Ceníková cena: 267 400 Kč

Tento motocykl je skladem v našem showroomu.
Příplatková výbava :
Sondermodell F800GS TROPHY 2012, vyhřívané rukojeti, ABS(odpojitelné),palubní počítač,bílé LED blinkry,alarm, hlavní stojánek.

Cena vč. příplatkové výbavy: 313 825 Kč

Technické specifikace

BMW F 800 GS: Model 2013.

Opatřený s mřížovým trubkovým rámem, který je obzvláště odolný proti zkrutu. Upravený model F 800 GS pro rok 2013 je nejsportovnější motorka z rodiny GS. Pokračuje v úspěšné historii, která se zakládá na všestrannosti - jízdy po silnici i v terénu. Neobyčejně všestranné enduro se sportovními geny. Pro uživatele je nutné zdůraznit, že novinka je vybavena novými kompaktnějšími ovladači, modernizovanou přístrojovkou s rozšířeným poskytováním informací, nový vzhled rychloměru a otáčkoměru. Do příplatkové výbavy patří ASC (kontrola trakce), ESA (nastavení podvozku), LED přední světla, komfortní sedlo, palubní počítač, vyhřívané rukojeti, nosič kufru, hlavní stojan a sledování tlaku v pneumatikách.


Vizuální změny zahrnují upravené boční plasty a podsedlovou část, kde je umístěna palivová nádrž. A tak se z tohoto z tohoto vylepšeného endura stává spolehlivý společník na vaše cesty.