BMW C600Sport

BMW C 650 GT

Jízda po městě, nebo výlety do přírody to je právě to, co vám nabídne nový maxi skútr BMW C 650 GT. Pohodlí, které zažíváte při jízdě na jeho dvou kolech je tak velké, jaké si lze jen představit.

BMW
Ceníková cena: 267 900 Kč

Nový BMW C 650 GT – svoboda pohybu.

Síla dobře vyladěného motoru s výkonem 44 kW (60 koní) je znát především na dlouhých trasách. Ale nejen na nich oceníte opravdu nesmírně snadnou ovladatelnost a  komfort skútru C 650 GT. Ve městě vám C 650 GT poskytne nový pocit volnosti a nezávislosti. Od podvozku až po nadčasový design – tento maxi skútr svůj výjimečný charakter dává na odiv v každém ohledu. Další body získává díky největšímu objemu úložného prostoru ve své třídě a nejlepší ochranou proti větru a špatnému počasí.


Výkon,  je více než dostatečný a přitom jste překvapeni velmi nízkou spotřebou benzínu. Denní svícení LED, revoluční bezpečností prvek, je v této formě k dispozici pouze u BMW Motorrad. Další detaily jako např. boční stojan s integrovanou parkovací brzdou, elektricky nastavitelný štít či centrální zamykání. Celkový obrázek tohoto maxi skútru doplňuje rozsáhlý program zvláštní výbavy a příslušenství.